splyw 2019 Ponad 120 uczestników wzięło w sobotę (29 czerwca br.) udział w XIX Ogólnopolskim Spływie Kajakowym "WISŁOKA 2019". Kajakarze wystartowali z tamy w Dębicy, a po pokonaniu prawie 14 kilometrowej trasy spływu dotarli do mety zlokalizowanej na plaży w Pustkowie, gdzie czekał na nich ciepły posiłek. O bezpieczeństwo kajakarzy dbali Komandor Spływu, ratownicy wodni oraz załoga ambulansu. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Gratulujemy wszystkim kajakarzom i zapraszamy na przyszłoroczny jubileuszowy spływ.

ZOBACZ FILM

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie