pup logoJeszcze do 21 maja br. będą przyjmowane zgłoszenia od pracodawców i przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Spotkanie odbędzie się 31 maja br. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy (ul. Cmentarna 20) o godz. 10.00. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń pod nr tel.: 14 680 91 02 lub 14 680 91 90 ( 91).

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie