pup logoJeszcze do 21 maja br. będą przyjmowane zgłoszenia od pracodawców i przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Spotkanie odbędzie się 31 maja br. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy (ul. Cmentarna 20) o godz. 10.00. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń pod nr tel.: 14 680 91 02 lub 14 680 91 90 ( 91).

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze