32 06Uroczystego otwarcia bloku operacyjnego oraz lądowiska dla helikopterów dokonali dzisiaj (28.02.2019 r.) w dębickim szpitalu: poseł na Sejm RP Pan Jan Warzecha, Pani Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, Starosta poprzedniej kadencji Andrzej Reguła, Waldemar Szumny przedstawiciel Marszałka Województwa podkarpackiego, Robert Bugaj Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, Walenty Twardy przedstawiciel firmy ERBUD oraz dyrektor ZOZ w Dębicy Przemysław Wojtys.

Uczestnicy wydarzenia mogli z bliska zapoznać się z nowoczesnym wyposażeniem bloku oraz podziwiać panoramę miasta z wysokości lądowiska dla helikopterów usytuowanego na dachu nowego obiektu.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła prawie 20 mln zł.

ZOBACZ FILM

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi