31 06W podziękowaniu za całokształt działalności NGO w powiecie dębickim, Starostwo Powiatowe w Dębicy zorganizowało szkolenie z okazji Światowego Dnia NGO.

Szkolenie przeprowadził wieloletni praktyk, członek komisji oceniających oferty w otwartych konkursach ofert, koordynator licznych projektów, członek Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, dr Maciej Kunysz.

Mamy nadzieję, że stowarzyszenia wyniosły dużo praktycznej wiedzy, dzięki której będą mogły rozwijać swoją dalszą działalność.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day