31 06W podziękowaniu za całokształt działalności NGO w powiecie dębickim, Starostwo Powiatowe w Dębicy zorganizowało szkolenie z okazji Światowego Dnia NGO.

Szkolenie przeprowadził wieloletni praktyk, członek komisji oceniających oferty w otwartych konkursach ofert, koordynator licznych projektów, członek Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, dr Maciej Kunysz.

Mamy nadzieję, że stowarzyszenia wyniosły dużo praktycznej wiedzy, dzięki której będą mogły rozwijać swoją dalszą działalność.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day