7777788812 marca br., w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, w godzinach 8.00 – 16.00 odbędzie się Salon Gimnazjalisty i Ósmoklasisty, organizowany z myślą o uczniach klas trzecich gimnazjów i klas ósmych podstawówek oraz o ich rodzicach.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną 2019/2020 szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Dębicki. Serdecznie zapraszamy do udziału!

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day