tenisNa kortach sieci serwisowej Degum odbył się turniej tenisa ziemnego o nazwie Wróbel Druk Cup, który poprowadzony został przez Michała Matyfiego. Zwycięzcą został Patryk Marciniec, pokonując w finałowym meczu Alicję Wojnarowską. Mecz ten był pełen emocji a rozstrzygnięcie miało miejsce dopiero w super tie breaku. Trzecie miejsce wywalczył Mieszko Krajewski, a tuż za nim sklasyfikowana została Magdalena Bukiewicz.

Dalsze miejsca zajęli Jakub Olszewski, Bartosz Kisiel i Daniel Mikrut. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa i gra Jakuba Olszewskiego oraz Bartosza Kisiela. Chłopcy pokazali, że potrafią rywalizować ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodnikami i bez kompleksów z podniesioną głową toczyli walkę na korcie. Trener tenisa Michał Matyfi podkreśla, że uczestnictwo w tego typu zmaganiach kształtuje charakter młodych sportowców, podnosi umiejętności, pomaga w zawieraniu nowych przyjaźni i prowadzi do realizacji wyznaczonych celów. W najbliższym czasie odbędzie się kolejny turniej tenisowy skierowany dla młodzieży.

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day