budynek starostwoStarostwo Powiatowe w Dębicy uprzejmie informuje, że zgodnie z Zarządzeniem nr 52/2018 Starosty Powiatu Dębickiego 24 grudnia 2018 r. /Wigilia/ będzie dniem wolnym od pracy. Natomiast w sobotę (15 grudnia br.) Urząd będzie czynny dla Petentów w godz. od 7.30 do 15.30.

Za ewentualne niedogodności przepraszamy.

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 31 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day