256412ll-5Dzisiaj (4 grudnia br.) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji powołania mł. bryg. Marcina Radzika na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP.

Mł. bryg. Marcin Radzik służbę pożarniczą rozpoczął w 1998 roku. Całe swoje życie zawodowe związał z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. W ciągu 20 lat pracy był wielokrotnie nagradzany i odznaczany. Otrzymał: Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznakę Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz Złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa.

Podczas uroczystości Powiat Dębicki reprezentowali panowie: Starosta Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day