256412ll-5Dzisiaj (4 grudnia br.) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji powołania mł. bryg. Marcina Radzika na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP.

Mł. bryg. Marcin Radzik służbę pożarniczą rozpoczął w 1998 roku. Całe swoje życie zawodowe związał z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. W ciągu 20 lat pracy był wielokrotnie nagradzany i odznaczany. Otrzymał: Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznakę Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz Złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa.

Podczas uroczystości Powiat Dębicki reprezentowali panowie: Starosta Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30