sprzatanie swiataFundacja „Nasza Ziemia”, która działa od ćwierćwiecza na rzecz edukacji ekologicznej i obywatelskiej,  przyznała Powiatowi Dębickiemu certyfikat z podziękowaniem za aktywny udział w Jubileuszowej 25. Akcji Sprzątania Świata w Polsce.

Powiat od 13 lat angażuje się w tego rodzaju przedsięwzięcia. W 2018 roku Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Dębicy zachęcił do udziału w sprzątaniu podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz młodych ludzi z kilkunastu szkół.

Tegoroczną edycję powiatowego sprzątania w lasach - pod hasłem „Akcja Segregacja” - Starostwo zorganizowało we współpracy z Nadleśnictwem Dębica. Organizatorzy zapewnili uczestnikom akcji transport, rękawice i worki na śmieci, a po ciężkiej pracy zaprosili wszystkich do wspólnego grillowania.

ZOBACZ CERTYFIKAT

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru