zbiorka zywnosciZespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy organizuje świąteczną zbiórkę żywności pod patronatem Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie, która odbędzie się w dniu 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku.

Zbiórka pod hasłem „Na Gwiazdkę podziel się miłością”  będzie prowadzona na terenie sklepu Carrefour przez wolontariuszy działających w szkolnym wolontariacie. Zebrane produkty zostaną podarowane najuboższym rodzinom, osobom starszym i dotkniętym biedą oraz innym potrzebującym w naszym regionie.

Lista produktów, które można przekazać podczas zbiórki będzie umieszczona na plakatach informacyjnych na terenie sklepu Carrefour. Niech poniższe słowa będą zachętą do wsparcia naszej wspólnej akcji:

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha , aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody
wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30