pinb miniPowiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Dębicy wystosował trzy komunikaty do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych dotyczące kwestii dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego, nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu oraz o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych.

CZYTAJ KOMUNIKAT w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego.

CZYTAJ KOMUNIKAT w sprawie nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu.

CZYTAJ KOMUNIKAT o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30