mammobus Bezpłatne badania w technice obrazowania cyfrowego wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi, finansowanego przez NFZ. Jego celem jest systematyczna kontrola – przestrzeganie terminów kolejnych badań mammograficznych co 2 lata lub co 12 miesięcy w przypadku wskazań genetycznych.

Badania mammograficzne w mammobusie odbędą się 12 grudnia br. w Czarnej przy Gminnym Ośrodku Kultury - ul. Dworcowa 6A oraz w Brzostku przy Ośrodku Zdrowia - ul. Mysłowskiego 7.

ZOBACZ ULOTKĘ 1, ZOBACZ ULOTKĘ 2

ZOBACZ PLAKAT CZARNA, ZOBACZ PLAKAT BRZOSTEK

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day