kopernik debicaKto nie miał jeszcze okazji odwiedzić warszawskiego Centrum Nauki Kopernik, cząstkę tego niezwykłego miejsca może zobaczyć w Dębicy. Taką niespodziankę podczas Rodzinnego Pikniku Naukowego „POTĘGA UMYSŁU – RADOŚĆ I ZABAWA” przygotowało Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”, II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Urząd Miejski w Dębicy. Udowodnimy, że nauka zachwyca, rozbudza ciekawość i bawi!

Każdy, kto chce poznać pasjonujący świat nauki i eksperymentów, powinien 1 grudnia 2018 r. (sobota) wybrać się na Rodzinny Piknik Naukowy „POTĘGA UMYSŁU – RADOŚĆ I ZABAWA”. W budynku II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy przy ul. Sportowej 24 od godz. 10.00 do 15.00 będzie można zobaczyć ponad 20 fantastycznych pokazów i prezentacji przybliżających zagadnienia naukowe w ciekawy i interaktywny sposób.

CZYTAJ INFORMACJĘ

ZOBACZ PLAKAT

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00