rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

6666Pielęgnowanie tradycji tworzenia szopek oraz zachęta do pracy twórczej z uwzględnieniem akcentów regionalnych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej – to najważniejsze cele XIII Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Jego organizatorami są Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji w Starostwie Powiatowym oraz Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

 

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu dębickiego: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, osoby niepełnosprawne oraz całe rodziny. Ich prace do powiatowego etapu mogą zgłaszać (w dniach 14 - 15 stycznia 2019 r.) gminne ośrodki kultury oraz szkoły.

 

Zasady zgłaszania prac i szczegóły dotyczące organizacji oraz przebiegu konkursu znajdują się w: REGULAMINIE dla SZKÓŁ oraz REGULAMINIE dla GMINNYCH OŚRODKÓW KULTURY. Podsumowanie artystycznej rywalizacji odbędzie się 31 stycznia 2019 r., o godz. 11.00, w Galerii MOK w Dębicy.

 

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 1

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 2

 

ZOBACZ FILM

  • 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

  • 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

  • 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie