6666Pielęgnowanie tradycji tworzenia szopek oraz zachęta do pracy twórczej z uwzględnieniem akcentów regionalnych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej – to najważniejsze cele XIII Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Jego organizatorami są Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji w Starostwie Powiatowym oraz Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu dębickiego: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, osoby niepełnosprawne oraz całe rodziny. Ich prace do powiatowego etapu mogą zgłaszać (w dniach 14 - 15 stycznia 2019 r.) gminne ośrodki kultury oraz szkoły.

Zasady zgłaszania prac i szczegóły dotyczące organizacji oraz przebiegu konkursu znajdują się w: REGULAMINIE dla SZKÓŁ oraz REGULAMINIE dla GMINNYCH OŚRODKÓW KULTURY. Podsumowanie artystycznej rywalizacji odbędzie się 31 stycznia 2019 r., o godz. 11.00, w Galerii MOK w Dębicy.

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 1

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 2

ZOBACZ FILM

• 20 Lut