koncert tadekJuż 8 listopada br., W Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, odbędzie się koncert Tadeusza Polkowskiego "Rap dla Niepodległej" z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Raper, występujący pod pseudonimem "Tadek", jest znany z utworów o tematyce patriotycznej. Wśród nich są m. in. "Rotmistrz Witold Pilecki", "Generał Nil" i "Żołnierze wyklęci".

ZOBACZ PLAKAT

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru