muzyczna Trojak-Pawe plakat6 listopada 2018 roku o godzinie 17.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy odbędzie się recital Pawła Trojaka. Towarzyszyć mu będzie pianista Paweł Sommer wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncert organizowany jest przez Zespół Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy przy współudziale Urzędu Miasta.

Paweł Trojak edukację muzyczną rozpoczął od nauki gry na perkusji w PSM I st. im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie mgr Mariusza Knota, następnie ukończył klasę śpiewu solowego ZSM w Tarnowie pod kierownictwem dr Alicji Płonki. Aktualnie jest studentem I roku studiów magisterskich Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. dr hab. Jadwigi Rappé.
Jest dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Jest także stypendystą niemieckiej fundacji Hans und Eugenia Jütting – Stiftung.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

CZYTAJ INFORMACJĘ

PAWEŁ TROJAK

ZOBACZ PLAKAT

• 13 Lis