bankowy18 października 2018 roku odbyła się XVII Edycja Turnieju Wiedzy o Bankowości pod hasłem „Etyka w bankowości”. Już od lat Turniej odbywa się pod patronatem Narodowego Banku Polskiego i Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Turniej poprzedzony został szkoleniem przeprowadzonym przez Panią Joannę Rucką z Santander Banku w Dębicy nt. „Etyka w działalności banków” i warsztatami dotyczącymi promocji banków, prowadzonymi przez nauczycieli ZSE w Dębicy. Celem Turnieju jest propagowanie wśród młodzieży wiedzy o bankowości, hasłem przewodnim w roku bieżącym była tematyka dotycząca etyki.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZSE w Dębicy

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day