koncert skarbekWiedeń, światowa stolica muzyki. Tam mieszkają, koncertują i kształcą się młodzi, zdolni i znani na światowej arenie muzycy Maciej Skarbek i Nikolaus Singhania.

26 października 2018 o godzinie 17:00  zagrają w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych dla dębickiej publiczności przepiękne utwory wybitnych kompozytorów.

W programie koncertu usłyszymy: „Sonatę fortepianową b-moll op.35” – F. Chopina,” Sonatę na fortepian i wiolonczelę g-moll op.19-1. część „- S. Rachmaninowa (opracowanie własne na fortepian i puzon),  „Sicilienne” op.78 - G. Faure oraz „Sonatę na fortepian i klarnet f-moll op.120 nr 1” - J. Brahmsa (opracowanie własne na fortepian i puzon) .

Dzięki tym utalentowanym muzykom będziemy mogli poczuć atmosferę i magię wielkich wiedeńskich sal koncertowych. Cieszymy się, że Dębica może choć na chwilę być jak Wiedeń, a my możemy jak znana wiedeńska publiczność oklaskiwać światowej sławy wykonawców muzyki klasycznej ( niekiedy w nowoczesnych  aranżacjach).

ZOBACZ PLAKAT

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru