dni sztuki 20W niedzielny wieczór, 7 października br. zainagurowane zostały Jubileuszowe XX Dni Sztuki. W Domu Kultury „Kosmos” rozbrzmiały przeboje i standardy muzyki rozrywkowej w wykonaniu  Francesco Malapena, Kasi Mirowskiej, Jana Michalaka, Tomasza Mirowskiego, Piotra Łukaszczyka oraz dziecięcego geniusza muzycznego, pochodzącego z Indii Lydiana Nadhaswarama. Wykonawcom towarzyszyła Międzynarodowa Orkiestra Symfoniczna -The Film Harmony Orchestra pod batutą Marcina Mirowskiego.

Drugim wydarzeniem artystycznym jubileuszowych Dni Sztuki będzie recital Beaty Czerneckiej z zespołem, który odbędzie się 14 października w DK „Kosmos”. Aktorka i muzycy legendarnej krakowskiej piwnicy artystycznej zaprezentują nastrojowy i przepełniony niezwykłą aurą krakowskiego Kazimierza recital pieśni żydowskich w języku jidysz.

Niezmiennie od 20 lat organizatorem wydarzenia jest Jan Michalak dyrektor artystyczny Agencji Artystycznej „Aplauz”, patronat honorowy sprawuje Starosta Powiatu Dębickiego.

LIST GRATULACYJNY dla Pana Jana Michalaka

Zdjęcia udostępnione przez Urząd Miejski w Dębicy

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day