3256424-26„Akcja Segregacja” - pod takim hasłem odbywało się sprzątanie świata 2018 w powiecie dębickim.  Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Dębicy zachęcił do udziału w tym proekologicznym przedsięwzięciu młodych ludzi z całego powiatu. W akcję zaangażowali się uczniowie z kilkunastu szkół oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Kolejną edycję powiatowego sprzątania w lasach, którą przeprowadzono w dniach 25 i 26 września br., Starostwo zorganizowało we współpracy z Nadleśnictwem Dębica. Organizatorzy zapewnili uczestnikom akcji transport, rękawice i worki na śmieci, a po ciężkiej pracy zaprosili wszystkich do wspólnego grillowania.

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day