212121-2Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy znalazł się w „złotej dziesiątce” Liderów Nauki i Zdrowia, czyli wśród największych podmiotów publicznych Podkarpacia wg przychodów w 2017 r. (10. lokata). Natomiast Firma Oponiarska Dębica S.A. odebrała trzy statuetki lidera w kategoriach: sprzedaż eksportowa w 2017 r. (I miejsce), największe przedsiębiorstwo stanowiące oddział globalnej korporacji w 2017 r. (I miejsce) oraz w klasyfikacji głównej rankingu wg przychodów ze sprzedaży w 2017 r. (II miejsce).

Wyniki rankingu Gazety codziennej Nowiny, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Małopolskiego Instytutu Gospodarczego ogłoszono wczoraj (26 września br.) podczas uroczystej gali Złotej Setki w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Ranking został opracowany na podstawie zestawienia przygotowanego przez dra Krzysztofa Kaszubę, prezesa Zarządu Oddziału w Rzeszowie PTE.

W pierwszej dwudziestce klasyfikacji głównej największych firm regionu wg przychodów ze sprzedaży znalazły się cztery przedsiębiorstwa z powiatu dębickiego: Firma Oponiarska Dębica S.A. (2. lokata), Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. (17. lokata), LERG S.A. (19. lokata) oraz OMEGA Pilzno IT&S Godawski&Godawski Sp. zo.o. (20. Lokata). Dębicki ZOZ uplasował się na 87. pozycji.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day