rot ic 3Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, w partnerstwie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, organizuje 26 września 2018 r. (środa) konferencję dla przedsiębiorców, pracodawców oraz młodzieży szkół średnich powiatu dębickiego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Zespołu Szkół Muzycznych w Dębicy (ul. Kościuszki 8), o godz. 9.30.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 19 września 2018 r. (środa) pod nr telefonu 14 680 91 45, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w PUP (pok. nr 9).

PROGRAM KONFERENCJI

• 20 Gru
    XXIV Edycja Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość", Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, godz. 10.00. 10:00 to 15:30

• 06 Sty