brzWYKAZ Biura Rzeczy Znalezionych Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Właściciele zdeponowanych w tutejszym biurze przedmiotów, mogą odebrać swoją własność po dopełnieniu formalności w Wydziale Organizacyjno - Administracyjnym, III piętro, pok. 334.

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day