chimney-sweep-2792895 1920- Instalację dymową, spalinową oraz wentylacyjną należy poddawać okresowej kontroli, a także czyszczeniu przez uprawnionego kominiarza. Profesjonalna kontrola kominiarska to nie tylko formalność, lecz główna zasada  bezpieczeństwa. Zapobiega zaczadzeniom, pożarom, spełniając jeden z podstawowych warunków ubezpieczenia domu - przypomina właścicielom i zarządcom budynków Marcin Ziombski, Prezes Krajowej Izby Kominiarzy w KOMUNIKACIE, który wydał w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019.

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day