otwarty konkurs ofertRozstrzygnięcie II Otwartego Konkursu Ofert 2018 ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dębickiego dnia 20 czerwca 2018 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 31 lipca 2018 roku, w oparciu o opinie komisji konkursowej zawarte w protokole a dnia 26 lipca 2018 roku, przyznano dotacje na realizację zadań publicznych.

ROZSTRZYGNIĘCIE II OTWARTEGO KONKURSU OFERT 2018

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz