524ll-5Kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało dziś (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbyły się na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wyróżnionym gratulowali m.in. Starosta Dębicki Andrzej Reguła oraz insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

- Mundurowym oraz pracownikom cywilnym dziękujemy za codzienną pracę, profesjonalizm i efektywne działania na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości – mówił podczas uroczystości Starosta Reguła.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day