524ll-5Kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało dziś (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbyły się na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wyróżnionym gratulowali m.in. Starosta Dębicki Andrzej Reguła oraz insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

- Mundurowym oraz pracownikom cywilnym dziękujemy za codzienną pracę, profesjonalizm i efektywne działania na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości – mówił podczas uroczystości Starosta Reguła.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day