524ll-5Kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało dziś (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbyły się na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wyróżnionym gratulowali m.in. Starosta Dębicki Andrzej Reguła oraz insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

- Mundurowym oraz pracownikom cywilnym dziękujemy za codzienną pracę, profesjonalizm i efektywne działania na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości – mówił podczas uroczystości Starosta Reguła.

• 20 Gru
    XXIV Edycja Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość", Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, godz. 10.00. 10:00 to 15:30

• 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day