524ll-5Kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało dziś (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbyły się na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wyróżnionym gratulowali m.in. Starosta Dębicki Andrzej Reguła oraz insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

- Mundurowym oraz pracownikom cywilnym dziękujemy za codzienną pracę, profesjonalizm i efektywne działania na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości – mówił podczas uroczystości Starosta Reguła.

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day