8564789-5Większość radnych zagłosowała dzisiaj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok. Wcześniej udzielenie absolutorium pozytywnie zaopiniowała Komisja Rewizyjna Rady Powiatu, pozytywną opinię wydała w tej sprawie również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie.

Zobacz FILM prezentujący wybrane inwestycje realizowane przez Powiat Dębicki w 2017 i 2018 roku.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day