05W dniu 27.06.2018 na terenie Starostwa Powiatowego realizowane będą ćwiczenia obronne pn. "Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatów i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa w czasie wojny" pod kryptonimem Akacja 2018. W związku z prowadzonymi ćwiczeniami w godzinach od 09:30 do 12:00 urząd będzie nieczynny.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30