05W dniu 27.06.2018 na terenie Starostwa Powiatowego realizowane będą ćwiczenia obronne pn. "Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatów i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa w czasie wojny" pod kryptonimem Akacja 2018. W związku z prowadzonymi ćwiczeniami w godzinach od 09:30 do 12:00 urząd będzie nieczynny.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day