5254lo-11Wczoraj (5 czerwca br.), w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. W konkursie wzięło udział w sumie 83 uczestników z 30 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej, przy wsparciu m.in. Starosty Powiatu Dębickiego.

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day