msitRządowy Program KLUB to kompleksowe wsparcie dla małych i średnich klubów sportowych. Otrzymane środki przeznaczone są na wynagrodzenie trenera, zakup sprzętu i organizację obozu sportowego. Skierowany jest zarówno do klubów jedno- jak i wielosekcyjnych.

W 2018 roku na realizację rządowego programu KLUB zaplanowano budżet w wysokości 40 mln zł. Pozwoli to na dofinansowanie działalności około 3 700 klubów w całej Polsce!

Wnioski do tegorocznej edycji Programu „KLUB” można składać do 8 maja 2018 r. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 29 czerwca 2018 r.

WIĘCEJ INFORMACJI

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru