pigiPowiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy informuje o ukazaniu się rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, dotyczącego zabezpieczenia bioasekuracyjnego gospodarstw.

ZOBACZ INFORMACJĘ I ROZPORZĄDZENIE

Dodatkowe informacje można uzyskać poniżej:
Główny Inspektorat Weterynarii

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day

• 02 Wrz
    Inauguracja obchodów 120-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, msza w kościele Św. Jadwigi w Dębicy, godz. 10:00. All Day