pigiPowiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy informuje o ukazaniu się rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, dotyczącego zabezpieczenia bioasekuracyjnego gospodarstw.

ZOBACZ INFORMACJĘ I ROZPORZĄDZENIE

Dodatkowe informacje można uzyskać poniżej:
Główny Inspektorat Weterynarii

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day