audience-868074 1280Do 11 maja 2018 r. chętni mogą zgłaszać swój udział w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Radziejowie. Sama impreza odbędzie się 25 maja br. Festiwal organizowany jest od 1994 roku.  Na przestrzeni lat, podczas kolejnych finałowych gali, występowali m.in.:  Michał Bajor, Edyta Geppert, Jacek Wójcicki, Alicja Majewska, Jacek Bończyk, Janusz Radek, Tadeusz Woźniak, Wojciech Korda, Marcin Daniec, Brathanki oraz Grupa Pod Budą.

Szczegóły, regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej: www.radziejow.edu.pl

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze