natalia miniPoczątek nowego roku przyniósł uczniom Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku kolejny sukces. Do długiej już listy wyróżnień i nagród, uczennica klasy trzeciej Technikum Architektury Krajobrazu Natalia Gwiżdż dołączyła kolejną pozycję. Została laureatką III Konkursu Historycznego „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 w obronie granic i niepodległości” zdobywając I miejsce w kategorii projekt serii znaczków pocztowych.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZS w Brzostku

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day