8989745-27Gratulacje i podziękowania z rąk przedstawicieli władz powiatu dębickiego przyjęły osoby, które zaangażowały się w przygotowanie i organizację tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Dębicy. Wyrazy wdzięczności oraz dyplomy i symboliczne upominki, m.in. dla reprezentantów firm, instytucji, osób duchownych, nauczycieli i wolontariuszy, przekazali wczoraj (22 stycznia br.) pan Mateusz Smoła - Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego, pan Zygmunt Żabicki - Członek Zarządu PD oraz pani Katarzyna Rokosz - Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego. W trakcie spotkania wyemitowano także reportaż z królewskiego orszaku, który 6 stycznia 2018 r. podążał ulicami miasta.

ORGANIZATORZY I OBSADA V ORSZAKU

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day