jaromir miniUczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, laureat srebrnego medalu XXVIII Olimpiady Biologicznej Jaromir Hunia, wraz z opiekunem naukowym Moniką Kuczyńską, gościł w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 10 stycznia br. spotkał się tam z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosławem Gowinem, gdzie w gronie pozostałych 23 medalistów międzynarodowych olimpiad przedmiotowych odebrał podziękowania i gratulacje od Wicepremiera.

Minister Gowin zwrócił się również do olimpijczyków z zaproszeniem, by chcieli swe pasje naukowe rozwijać na polskich uniwersytetach. Szef resortu nauki skierował też słowa wdzięczności do nauczycieli i rodziców najzdolniejszych polskich licealistów za to, że na co dzień pomagają młodym talentom rozwijać się i wzrastać.

Zdjęcia udostępnione przez I LO w Dębicy

• 13 Lis
    LII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 15 Gru