39 03Kilkaset osób bawiło się 2 grudnia br. na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, gdzie odbył się Wileki Maraton Zumba Fitness. Gościem specjalnym był międzynarodowy trener fitness William Flores. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Plaza Sport oraz Dębicki Klub Kyokushin Karate, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Dębicy.

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day