39 03Kilkaset osób bawiło się 2 grudnia br. na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, gdzie odbył się Wileki Maraton Zumba Fitness. Gościem specjalnym był międzynarodowy trener fitness William Flores. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Plaza Sport oraz Dębicki Klub Kyokushin Karate, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Dębicy.

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day