otwarty konkurs ofertDecyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 30 listopada 2017 r., przyznano dotacje finansowe w ramach Otwartego Konkursu Ofert na udzielanie bezpłatnych porad prawnych na terenie Powiatu Dębickiegow 2018 roku na realizację zadań publicznych.

ZOBACZ ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day