bieg swiateczny mini2Burmistrz Miasta Dębica i Klub Biegacza Maratończyk Dębica – Organizatorzy imprezy zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym, pod nazwą „III ŚWIĄTECZNY BIEG PRZEBIERAŃCÓW”.

Impreza odbędzie się 16 grudnia br. (sobota), godzina 13:30 – otwarcie biura zawodów, start i meta do biegu znajduje się na Rynku w Dębicy.

CZYTAJ REGULAMIN BIEGU

ZOBACZ PLAKAT

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day