bieg swiateczny mini2Burmistrz Miasta Dębica i Klub Biegacza Maratończyk Dębica – Organizatorzy imprezy zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym, pod nazwą „III ŚWIĄTECZNY BIEG PRZEBIERAŃCÓW”.

Impreza odbędzie się 16 grudnia br. (sobota), godzina 13:30 – otwarcie biura zawodów, start i meta do biegu znajduje się na Rynku w Dębicy.

CZYTAJ REGULAMIN BIEGU

ZOBACZ PLAKAT

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day