wolontariusz roku miniDo 24 listopada br. (piątek, do godz. 15.00) można zgłaszać kandydatów do konkursu „Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017”, który organizują wspólnie Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” w Dębicy. - Przedsięwzięcie ma służyć publicznej prezentacji sylwetek osób wyróżniających się wyjątkową empatią i aktywną postawą w zakresie działań wolontariackich. Umożliwi również promocję i popularyzację wartościowych akcji charytatywnych - mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Kapituła konkursowa wyłoni laureatów w czterech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Nominacje mogą składać organizacje pozarządowe, szkoły, instytucje publiczne i niepubliczne, kościoły i związki wyznaniowe, podmioty gospodarcze działające na rzecz mieszkańców powiatu dębickiego, również grupy nieformalne i osoby fizyczne za potwierdzeniem działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która o tym fakcie zaświadczy.

Zgłoszenia (tj. Formularz zgłoszeniowy) należy przesłać pocztą na adres Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” (ul. Sportowa 24, 39-200 Dębica) lub złożyć osobiście w sekretariacie II Liceum Ogólnokształcącego, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 15.00 (decyduje data wpływu zgłoszenia). Oficjalne ogłoszenie wyników, połączone z uroczystą galą, odbędzie się w grudniu 2017 r.

Informacje o konkursie pod nr tel. 698 816 311.

Serdecznie zachęcamy do prowadzenia i dokumentowania aktywnego wolontariatu na terenie powiatu dębickiego oraz do udziału w konkursie!

ZOBACZ PLAKAT

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

• 25 Lis
    Obchody 70-lecia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy, Msza Św. w Kościele pw. Św. Jadwigi w Dębicy, godz. 11:00. All Day