kkijdkiBlisko kilometr drogi powiatowej nr 1297R w Dębicy (ul. Wielopolska) zyskał nowy „dywanik”. Roboty drogowe, prowadzone przez dębicki Zarząd Dróg Powiatowych, oprócz wymiany nawierzchni, objęły  również m.in. budowę chodników po obu stronach ulicy, umocnienie skarp oraz remont kanalizacji deszczowej. – Całość inwestycji kosztowała ok. 860 tys. zł. Zrealizowane prace znacząco poprawiły warunki jazdy – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Wykonawcą robót było wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe SA w Dębicy.

• 19 Gru
    XXIII Finał Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość" w ZSZ nr 1 w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78, godz. 10:00. All Day

• 06 Sty
    V Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day