kkijdkiBlisko kilometr drogi powiatowej nr 1297R w Dębicy (ul. Wielopolska) zyskał nowy „dywanik”. Roboty drogowe, prowadzone przez dębicki Zarząd Dróg Powiatowych, oprócz wymiany nawierzchni, objęły  również m.in. budowę chodników po obu stronach ulicy, umocnienie skarp oraz remont kanalizacji deszczowej. – Całość inwestycji kosztowała ok. 860 tys. zł. Zrealizowane prace znacząco poprawiły warunki jazdy – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Wykonawcą robót było wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe SA w Dębicy.

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day