sadzonki miniNadleśnictwo Kolbuszowa informuje, że sprzedaż sadzonek drzew leśnych będzie prowadzona na szkółce leśnej w Świerczowie od 2 października: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-13:00, natomiast sadzonki gatunków ozdobnych w doniczkach, na bieżąco.

W asortymencie znajdują się liczne gatunki drzew lasotwórczych (m.in. sosna, brzoza, dąb, modrzew, świerk, buk, jodła i inne) oraz krzewów ozdobnych. W promocyjnej ofercie sprzedaży znajdują się żywotniki (thuje) smaragd wys. 0.4-0.5m w cenie 4zł/szt.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 603-953-039.

ZOBACZ CENNIK

• 23 Paź
    XXXIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 14:00. All Day