33 05W dniu 28 września br. w lesie na Wolicy odbył się „II Powiatowy bieg na orientację” z okazji Dnia Patrona II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Bieg przeprowadzono w czterech kategoriach: dziewczęta i chłopcy gimnazjum, dziewczęta i chłopcy liceum.

Uczestnicy biegu musieli nie tylko pokonać trasę biegową, ale również odszukać określoną liczbę punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Zawody przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze, ponad 60 uczestników rywalizowało na trasie łącząc bieganie z orientacją w terenie. Inicjatorami biegu byli nauczyciele II LO w Dębicy Maciej Kita i Dorota Nowak. Nagrody, dyplomy, mapy i karty startowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy.

ZOBACZ WYNIKI

Zdjęcia udostępnione przez II LO w Dębicy

• 19 Gru
    XXIII Finał Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość" w ZSZ nr 1 w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78, godz. 10:00. All Day