program ngoZgodnie z uchwałą Rady Powiatu Dębickiego Nr XL/331/10 z dnia 5 listopada 2010 roku, Starosta Powiatu Dębickiego ogłasza, iż od dnia 18 września 2017 roku na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce Aktualności - Organizacje pozarządowe, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń udostępniony zostanie Projekt Programu Współpracy Powiatu Dębickiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok. Konsultacje w sprawie programu potrwają do 2 października 2017 roku.

• 20 Lut
    IV Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day