rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

Już 2 sierpnia br. (środa) w Pustyni nastąpi honorowy start piątego etapu 74. Wyścigu Tour de Pologne UCI World Tour.  O godzinie tour-de-pologne113:30 kolarze wyruszą sprzed centrum badawczego firmy Olimp Labs w Pustyni. 10 minut później zaplanowano start ostry w Nagawczynie.


5. Etap Olimp Nagawczyna – Rzeszów to 130 kilometrów jazdy malowniczymi terenami Podkarpacia. Trasa będzie wiodła między innymi przez gminę Dębica i gminę Lubenia, gdzie kolarze powalczą na dwóch górskich premiach. Kolejne punkty górale będą mogli zdobyć w Łanach gdzie zameldują się dwukrotnie. Ostatnie kilometry to walka na ulicach Rzeszowa.


W związku z wyścigiem kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na drogach. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy, 2 sierpnia br. w godzinach od 13:00 do 14:00, dla ruchu będzie zamknięta m.in. trasa prowadząca od ronda przy węźle autostrady A4 – Dębica Wschód w Pustyni do drogi krajowej nr 94. Również odcinek DK nr 94 od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w Zawadzie do ronda w Dębicy na skrzyżowaniu z ul. Wielopolską.

 

ZOBACZ MAPĘ STARTU

ZOBACZ MAPĘ ETAPU

  • 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

  • 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

  • 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie