rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

98563210000-23Ponad pół setki funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało wczoraj (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia 52 nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji w Dębicy. Mundurowym gratulował m.in.  insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

 

Starostę Powiatu Dębickiego reprezentował pan Wiesław Lada, Radny Wojewódzki, a zarazem Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Dębicy. - Wszystkim mundurowym  dziękujemy za codzienną ofiarność i profesjonalizm. Przekazujemy również słowa wdzięczności za dotychczasowe osiągnięcia w działaniach na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości oraz życzliwą pomoc potrzebującym – mówił podczas uroczystości Dyrektor Lada.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

  • 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

  • 28 Lut
    XLIV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:30. All Day

  • 17 Mar
    Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie