98563210000-23Ponad pół setki funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało wczoraj (20 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia 52 nominacji na wyższe stopnie policyjne były Powiatowe Obchody Święta Policji w Dębicy. Mundurowym gratulował m.in.  insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Starostę Powiatu Dębickiego reprezentował pan Wiesław Lada, Radny Wojewódzki, a zarazem Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Dębicy. - Wszystkim mundurowym  dziękujemy za codzienną ofiarność i profesjonalizm. Przekazujemy również słowa wdzięczności za dotychczasowe osiągnięcia w działaniach na rzecz uzyskiwania coraz lepszych wyników w zwalczaniu i zapobieganiu przestępczości oraz życzliwą pomoc potrzebującym – mówił podczas uroczystości Dyrektor Lada.

• 25 Lis
    Obchody 70-lecia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy, Msza Św. w Kościele pw. Św. Jadwigi w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 27 Lis
    XL Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day