wolont miniPowiat Dębicki, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Uwierz w siebie” w Dębicy, organizuje konkurs „Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017”. Będzie on stanowił okazję do publicznej prezentacji sylwetek osób wyróżniających się wyjątkową empatią i aktywną postawą w zakresie działań wolontariackich. Umożliwi również promocję i popularyzację wartościowych akcji charytatywnych.

Kandydatów do ww. tytułu będą mogły zgłaszać stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, instytucje, szkoły i osoby prywatne. Przyjmowanie zgłoszeń, wraz z materiałami dokumentującymi działalność kandydatów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ruszy na przełomie września i października br. Oficjalne ogłoszenie wyników, połączone z uroczystą galą, odbędzie się w grudniu 2017 r.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy zostaną umieszczone na stronie internetowej Powiatu Dębickiego w późniejszym terminie. Jednak już dziś wiadomo, że kapituła konkursowa wyłoni laureatów w czterech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe.

Serdecznie zachęcamy do prowadzenia i dokumentowania aktywnego wolontariatu na terenie powiatu dębickiego oraz do udziału w konkursie.

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day